Vítejte v rezervačním systému JEREMI Sport

(Jeremiášova 2581/2, Praha 5, tel. 724 370 007)

PRODLUŽOVÁNÍ ČASOVÝCH PERMANENTEK A KREDITŮ = budou prodlouženy o dobu uzavření našeho centra, a to ode dne kdy bude JEREMI opět otevřené veřejnosti (nikoliv od Vaší první návštěvy)

Při rezervaci dochází k blokaci kurtu/stolu/místa. Připomínáme klientům, že rezervaci můžete bezplatně zrušit nejpozději 12 hodin před začátkem rezervované hodiny nebo 10 min po uskutečnění rezervace. Pozdější zrušení, nečerpání nebo přesunutí hodiny jste povinni uhradit. Nebude brán zřetel na objektivní důvody pro rušení kurtu (např. nemoc, úraz nebo osobní důvody). Rezervaci je možno rušit pouze v rezervačním systému, nikoli telefonicky.Pokud si nejste jisti, zda přijdete nebo v kolik hodin, a nechce se Vám takto nevyužitá rezervace hradit, doporučujeme bez předběžné rezervace využít službu přímo ve sportovním centru. Při využití služby na místě máte více možností, např. nastavit hru na 1,5 hodiny nebo vlastníci účtu mohou aktivovat kurt později v průběhu hodiny. Upozornění !! Nenechávejte své věci ve skříňkách delší dobu než užíváte sportoviště. Skřínky se po určitém čase samy odemknou.

V záložkách k jednotlivým rezervacím naleznete podrobnější informace ke konkrétním sportům.

Staňte se členy sportovního klubu JEREMI! Členství je zdarma. Více na: http://rezervace.jeremi.cz/sport_club

 V rámci zkvalitnění našich služeb jsme se rozhodli od 15.8.2020 přijímat rezervace na veškeré sporty maximálně 14 dní dopředu. V případě zájmu o dlouhodobou rezervaci nás neváhejte kontaktovat na: info@jeremi.cz 

📞Rezervace na masáže - telefonicky: 603 501 341 (Milena) denně v čase 9:00-16:00